Konto Google Moja Firma

Masz firmę działającą w Warszawie bądź w innym większym mieście? Swoją ofertę bądź usługi kierujesz głównie do odbiorców lokalnych ? W takim razie jednym z pierwszych kroków, jaki powinieneś podjąć, jest założenie konta Google Moja Firma – BauerSEO ci w tym pomoże!

Wartym podkreślenia jest fakt, iż usługa ta jest całkowicie bezpłatna i dostępna dla każdego. Skuteczne pozycjonowanie strony na rynku lokalnym mocno koreluje z posiadaniem usługi GMF.

Można powiedzieć, ze uzupełnia ona stronę internetową, a dzięki istnieniu w mapach Google, Twoja firma stanie się bardziej rozpoznawalna i wiarygodna dla potencjalnych klientów.

Przy stale rosnącej konkurencji i postępowi technologicznemu, użytkownicy bardzo często wyszukują firmę w Mapach Google, zwracając szczególną uwagę na opinie innych użytkowników. Poprzez usługę Google Moja Firma masz możliwość śledzenia na bieżąco publikowanych opinii, odpowiadania na komentarze i wiadomości użytkowników, dzięki czemu możesz zyskać ich zaufanie w szybszy i skuteczniejszy sposób, niż poprzez stronę www.

Opinie oraz bieżący kontakt i interakcja z użytkownikami to główna ale nie jedyna funkcja konta GMF – dzięki niej możesz:

  • dowiedzieć się, analizować i wyciągać wnioski, jak użytkownicy znaleźli Twoją firmę,
  • publikować informacje o nowościach, aktualnych promocjach i rabatach
  • prezentować ciekawe wydarzenia czy też aktualności z życia firmy
  • zamieszczać dodatkowe informacje, chociażby o godzinach otwarcia, czasowych przerwach w funkcjonowaniu firmy
  • wzbogacić wizytówkę o zdjęcia

Pozycjonowanie lokalne nie jest tak skuteczne bez posiadania konta Google Moja Firma!